banner417
banner425
17 Mart 2015 Salı 11:31
421 Okunma
Mart Ayı Antrenör Toplantısı Yapıldı
banner416
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Aslan Yıldız nezaretinde gerçekleştirilen toplantıda 2014 yılının yapılanlar ve 2015 yılında yapılacak çalışmaların değerlendirmesi yapılarak, Spor İl Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen sportif faaliyetlerde genel durum ve başarı değerlendirmesi İl Müdürlüğü bünyesinde görev yapan antrenörlerin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde Kadrolu, Sözleşmeli, Hizmet Alımı ve Fahri olarak görev yapan antrenörlere yönelik düzenlenen 2014 değerlendirme ve 2015 antrenör planlama toplantısında, antrenörlere branşlarla ilgili çalışma programları ile İl Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen sportif faaliyetlerde gösterilen genel durum ve başarı değerlendirmesi ile ilgili karşılıklı fikir alışverişi yapıldı. Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda öncelikli gündem maddesi antrenörlerin sorunları ve çözüm önerileri oldu.

Antrenörlerin sorun ve çözüm önerilerini dinleyen Yıldız, sporu tabana yayacak uzun vadeli plân ve özel programlar ile sporun geliştirilerek yaygınlaştırılması ve sporun aktif bir yaşam tarzı haline getirilmesi gibi konularda antrenörler ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Geniş kapsam da planlanan hedefler ile ilgili açıklamalarda bulunun Yıldız, özellikle bu hedefler doğrultusunda yapılacak çalışmaların daha faydalı olabilmesi için antrenörlerin hoşgörü çerçevesinde özverili bir anlayış içinde olmalarını istedi. Karaman’da sporun daha çok kalkınması ve Milli takımlara çok sayıda sporcu verilmesi için seferber olacaklarını belirten Yıldız, bütün spor branşlarında Karaman’ın öncü bir kent olması için gayret sarf edeceklerini ifade etti.

Toplantı, Karaman’da sporu her branşta zirveye taşımak için yapılacak gerekli çalışma, program ve ihtiyaçların belirlenmesi ile tamamlandı.

Son Güncelleme: 17.03.2015 13:36
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426