banner417
banner425
08 Şubat 2015 Pazar 21:08
551 Okunma
MEVLANA KALKINMA AJANSI HEYETİ HOLLANDA’DA
banner416
Karaman Valisi Murat Koca başkanlığında, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Toktay, Karaman Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Turgut Yokuş, Destek Hizmetleri Birim Başkanı Savaş Ülger, Araştırma, Etüd ve Planlama Birimi Başkanı Nurten Elvan Köksoy, Karaman YDO Uzmanı Doğan Ali Onuralp,

Destek Hizmetler Birimi Satınalma Personeli Oğuz Çetin, Program Yönetim Birim Başkanı Çakan Tanıdık ve Mevka Hukuk Müşaviri Baki Oğuz Mülayım’den oluşan heyet, Lahey ve Rotterdam’da bazı ziyaretlerde bulundu.

Heyet ilk olarak merkezi Lahey’de bulunan Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Hollanda şubesine daha sonra ise Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Hollanda şubesinin Rotterdam’daki merkezine ziyarette bulundular.

MÜSİAD Hollanda merkezinde gerçekleşen ziyarette Başkan Ali Bekdur çalışmalar ve faaliyetler hakkında heyete bilgiler verdi.

Heyet daha sonra Hollanda Karamanlılar Federasyonu (HOKAF) tarafından Rotterdam Meram Restoran’da ‘Hemşerilerle Buluşma’ toplantısına katıldı.

TNO Araştırma ve Geliştirme Merkezi, Hollanda Türk İşadamları Derneği (HOTİAD), Flora Holland Çiçekçilik Mezatı, Food Valley, Wageningen Üniversitesi, Amsterdam Ticaret Odası Ortak Toplantısı’na da katılacak olan heyet, 12 Şubat Perşembe günü Türkiye’ye dönecek.

HABER: Mehmet Ali Topçu
Rotterdam, Hollanda

Son Güncelleme: 08.02.2015 23:35
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426