banner417
banner425
19 Ekim 2016 Çarşamba 17:22
427 Okunma
Muhtarlar Derneği'nden Başkan Çalışkan'a Ziyaret
banner416

Karaman Muhtarlar Derneği Yönetimi, 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısı ile Karaman'da düzenlenen kutlama programları kapsamında Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete; İl Mahalli İdareler Müdürü Abdullah Şahiner, Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Öngay ve mahalle muhtarlarından oluşan dernek yönetim kurulu üyeleri katıldı. Heyet, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ve Başkan Yardımcısı Duran Kabaağaç tarafından başkanlık makamında ağırlandı.

Ziyaret esnasında konuşan Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Öngay: “Belediye Başkanımız Sayın Ertuğrul Çalışkan'a ve şahsında tüm Karaman Belediyesi çalışanlarına ilimizde yapmış oldukları hizmetlerden ve muhtarlarımıza vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan şöyle konuştu: “Her zaman ifade ettiğimiz gibi muhtarlarımızla birlikte sürekli istişare içerisinde olarak milletimize hizmet etme çabasındayız. Tüm Türkiye'de muhtarlarımızın üstlenmiş olduğu görev ve sorumlulukların ne derece önemli olduğunun bilincindeyiz. Bulundukları mahallelerde ve köylerde yaşayan vatandaşlarımız tarafından seçilen ve kendilerine emanet verilen bu görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışan tüm muhtarlarımızı kutluyorum. 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısı ile ülkemizde görev yapan ve milletimiz için hizmet eden tüm muhtarların Muhtarlar Günü'nü kutluyor çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

Son Güncelleme: 19.10.2016 17:25
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426