Öğrenciler İçin Bir Araya Geldiler

Hanımlar İhtiyaç Sahibi Öğrenciler İçin Toplandılar

Öğrenciler İçin Bir Araya Geldiler

banner390
Karaman Belediyesi Mümine Hatun Kültür Merkezi tarafından ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına, Karamanlı hanımların katıldığı bir kahvaltı programı düzenledi.

Karaman Belediyesi Gönül Gözü Kahvesi’nde tertip edilen kahvaltıya Karamanlı hayırsever hanımlar büyük ilgi gösterdi. Kahvaltıya katılan hayırsever hanımlar, Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi’nde okuyan ihtiyaç sahibi bayan öğrencilerin eğitimlerine katkı sağlaması amacıyla bağışlarda bulundular.

İhtiyaç sahibi vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla  birçok etkinlik düzenlediklerini söyleyen Karaman Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hilal Uğurlu: “Üniversitede burs verdiğimiz 20 öğrencimiz var. Mümine Hatun Kültür Merkezi olarak bu tür organizasyonlar yaparak bu gençlerin eğitimlerine katkı sağlıyoruz. Bugün de bir kahvaltı düzenledik. Hem arkadaşlarımızla kaynaşıyoruz, hem de elimizden geldiğince ihtiyaç sahiplerine yardım ediyoruz. Programımıza gelip destek veren tüm hanımlara teşekkür ediyorum” dedi.İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.