Öğrencileri Bilgilendirdi

Erkan;Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün iş görev ve sorumluluklarını bir konferansla öğrencilere tanıttı.

Öğrencileri Bilgilendirdi

banner390

Yunus Emre Ortaokulu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen konferans okulun konferans salonunda İl Müdürü Hasan Erkan’ın katılımıyla gerçekleştirildi.


Kurum ve kuruluşların yaptığı işleri anlatan Hasan Erkan; “Çocuğuyla genciyle, yaşlısıyla, kadın ve erkeğiyle, özürlü ve yaşlısıyla kocaman bir aileyiz. Beşikten mezara kadar yediden yetmişe tüm vatandaşlarımızın yanındayız. Basın kuruluşlarımız ve sivil toplum örgütlerimizin aracılığıyla halkımızın yanına gidebiliyor, onların dertlerini problemlerini öğrenebiliyoruz. 
Daha önce de muhtarlarımıza bir değerlendirme toplantısı yaptık. Şimdi de toplumun bir diğer kılcal damarı olan okullarımızda öğrencilerimiz ile beraberiz. Çok köklü bir geçmişe dayanan bu okulda derslerimizi anlatmak çok güzel. İyiliğin yaygınlaştırılması, kötülüğün önlenmesi hususunda sizlerin desteklerine ihtiyacımız var. İyilikte yarışan insanlar olma dileğiyle hayatta başarılar dilerim” dedi.


Etiketler; #Karaman

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
eziyet - 4 yıl önce
sosyal politikalar il müdürlüğünün sorumlulukları ortaokul öğrencisini ne ilgilendirir. kusura bakmayın ama bu çocuklara eziyet yapıyorsunuz. birileri gündemde kalacak diye yapmayın böyle