Pazarcıları Ziyaret Etti

Ak Parti Başkan Adayı Ertuğrul Çalışkan Semt Pazarını Ziyaret Etti

Pazarcıları Ziyaret Etti

banner390
 Karaman Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Çalışkan, AK Parti Karaman SKM Başkanı Nazmi Ünlü ve AK Parti yönetim kurulu üyeleri perşembe pazarı esnafını ziyaret etti. 
Karaman Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Çalışkan seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Yerel seçimlerin yaklaşması ile birlikte Karaman Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Çalışkan seçim çalışmalarını daha da hızlandırdı. Çalışkan bugün sabah perşembe pazarı esnaflarını ziyaret etti. Esnaflarla tek tek görüşerek sohbet etti ve sıkıntılarını dinledi. Pazar esnafı da Ertuğrul Çalışkan’a yoğun ilgi gösterdi. Ertuğrul Çalışkan ise ‘’Şehrimizde farklı renkler var. Farklı düşünceler var. Bu renkleri ve düşünceleri birleştirerek hizmetlere dönüştüreceğiz. Ortak akıla bu anlamda önem vereceğiz. Birlikte yapacak, birlikte başaracağız. Sizlerin sıkıntılarının giderilmesi için ne gerekiyorsa yapacağız.’’ Dedi.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Çalışkan esnaflara hayırlı işler dileyerek pazardan ayrıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
GARAMANLI - 3 yıl önce
yaa bune allah aşkına ertuğrul başkan bu baştaki adamı her başkanın döneminde görüyoruz kamil başkana çok yağcılık yaptı ali başkana da eğer partide bu adamın ağırlığı varsa pazarcıların sorunların ışık tutsun avgana götürüp yemek yedirmekten başka olayı yok bu zatımuhteremin bunlara falan alet olma ertuğrul başkan senin şakşakcılarla işin yok karaman hizmet bekliyor senden dikkatli ol !...
lacivert çeketliden bahsediyorum.