Polis Ceza Yazmaktan Bıktı!

Karaman'da park çilesi bitmek bilmiyor. Trafik polislerinin yoğun çabası ve ceza uygulaması da vatandaşlar üzerinde etki yaratmıyor.

Polis Ceza Yazmaktan Bıktı!

banner390
Karaman 2. İstasyon caddesi  adete otoparka dönmüş durumda. Caddenin iki tarafına yapılan araç parkları trafiği durma noktasına getiriyor. Trafik Polisleri yasak parklara hiç bir şekilde müsade etmese de vatandaşlar yine park yapmaya devam ediyor. Trafiği düzenlemek için canla başla çalışan polisler yasak parklara ceza işlemi uyguluyor. Vatandaşlar yakında bulunan otoparklara park etmek yerine ceza yemeyi göze alarak hala 2. İstasyon caddesinde sağ şeride park ediyor. Polis ekipleri yarım saat aralıklarla caddeyi kontrol ederek ceza işlemi uyguluyor. Yaklaşık bir haftada bine yakın ceza işlemi uygulandığı  halde vatandaşlar park etmekten çekinmiyor.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmetcan - 2 yıl önce
Bence dahaçoook yazmasılazım hem devlete katkı hemde heşehrilerim ögrenöiş olur durulmax levhasıvar adamlar park yapıyor safece 2 inci istasyon caddesideğil çarşın heryeri aynı trafikden bihaber dönel kavşağa levhakoymuş adadskine yolver diye adayagiriyon adam ssğdan geliyomdiyor adada sağdan geliyomdiyor başkayerde sağfan gelene yol vemiyor hasılı kelam trafiği öğreminceye kadar ceza devlete daha çok gelir