Prof. Dr. Necmettin Erbakan Parkı Genişliyor

Karaman Belediyesi tarafından projelendirilen ve geçtiğimiz yıl yapımı tamamlanan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Parkı genişliyor.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Parkı Genişliyor

banner390
Prof. Dr. Necmettin Erbakan Parkı Genişliyor
İlgili Galeriye Git

Karaman Belediyesi tarafından projelendirilen ve geçtiğimiz yıl yapımı tamamlanan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Parkı genişliyor. Otogar önünde bulunan mevcut yeşil alanı park ile bütünleştirecek çalışmalar başladı.
Konya-Karaman girişinde bulunan 18 bin metrekarelik boş alana inşa edilen Prof. Dr Necmettin Erbakan Parkı'na, otogar önündeki 12 bin metrekarelik alana sahip olan mevcut yeşil alanda dahil ediliyor. Karaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalar dahilinde, bu alana yürüyüş yolları oluşturuluyor ve kamelyalar yerleştiriliyor.
Buradaki yeşil alan çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan şunları kaydetti; " Geçtiğimiz yıl yapımını tamamladığımız tamamlanan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Parkı kısa süre içerisinde vatandaşlarımızın sıkça ziyaret ettiği ve keyifli vakit geçirdiği bir sosyal yaşam alanı haline geldi. Şimdi bu parkımıza hemen üst tarafında bulunan yaklaşık 12 bin metrekare alana sahip olan yeşil alanı da dahil ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında buraya yürüyüş yolları, kamelyaların yanı sıra birde çocuk oyun grupları yerleştireceğiz. Bu çalışmalarımızla Prof. Dr. Necmettin Erbakan Parkı'nı daha da genişletmiş olacağız. Çalışmalarımızı Ramazan Bayramı'nın hemen sonrasında tamamlayacağız ve bu yeşil alanı da vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız"


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
- 6 ay önce
baskanım parklarla ugrasmayı bırakın alt yapı ve lagımlara bır cozum uretin hergelen park ve yol harici ugrastıgı bır yok
Avatar
mantıklı olun - 6 ay önce
ALLAH RIZASI İÇİN MANTIKLI OLUN YA ÇEVRE YOLUNA SIFIR ÇOCUK PARKI MI OLUR? YENİDEN DÜZENLENSİN ÇOCUK KISMI YUKARIYA ALINSIN . BİRİNİN CANI YANMADAN
Avatar
- 6 ay önce
Gökçe çamlığına el atmalarını tavsiye ederim.