SANAYİ ESNAFI YENİ İŞYERLERİNE KAVUŞUYOR

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, küçük sanayi esnaflarını işyerlerinde ziyaret etti. Başkan Çalışkan; "Bütün esnaf ve sanayicilerimizin her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz" dedi.

SANAYİ ESNAFI YENİ İŞYERLERİNE KAVUŞUYOR

banner390
Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Madeni Tornacılar Kaynakçılar Odası Başkanı Cemal Özbay ile birlikte küçük sanayi esnafına bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretler sırasında esnaflarla sohbet eden Başkan Çalışkan: "Küçük Sanayi Sitesi Esnaf ev Sanatkârlar Yapı Kooperatifi adı altında birleşen esnaflarımızın ihtiyaçları olan arsa konusu çözüme kavuştu. Belediye olarak gerekli olan imar düzenlemelerini gerçekleştirdik. Bundan sonraki süreci yakından takip ederek, yeni işyerlerinin 2016 yatırım programına alınması için gereken bütün desteği sağlayacağız. İnşallah küçük sanayi esnafımız mümkün olan en kısa sürede yeni işyerlerine kavuşacaklar" dedi.
Ziyaret esnasında konuşan Madeni Tornacılar Kaynakçılar Odası Başkanı Cemal Özbay: "Sayın Belediye Başkanımız Ertuğrul Çalışkan'ın, yeni işyerleri için gerekli olan arsanınesnaflarımızın kurduğu kooperatife tahsis edilmesi noktasında önemli katkıları olmuştur. Ayrıca en az bir yıl sürecek olan gerekli imar düzenlemeleri de belediyemiz tarafından hızlı bir şekilde yapıldı. Kendisine esnaflarımız adına çok teşekkür ederim" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.