Şehidimizin adı verilsin!

Şırnak’ın İdil İlçesi’nde şehit olan Özel Harekât Polisi Hakan Yılmaz’ın adının Çarşı Polis Merkezi’ne verilmesi isteniyor. 

Şehidimizin adı verilsin!

banner390
Şehidimizin adı verilsin!
İlgili Galeriye Git
Karaman halkı Çarşı Polis Merkezi’nin adının "Şehit Özel Harekât Polisi Hakan Yılmaz Polis Merkezi" olmasını talep ediyor. Konuyla ilgili açıklamada bulunan vatandaşlar, “Şırnak’ın İdil İlçesi’nde kahramanca görevini yerine getirirken şehit olan Özel Harekât Polisimiz Hakan Yılmaz’ın isminin Çarşı Polis Merkezi’ne verilmesini başta sayın valimiz Murat Koca ve sayın emniyet müdürümüz Mehmet Şahne’den talep ediyoruz. Çarşı Polis Merkezi’nin şu an ki isminin bir anlamı yok. Ancak Karamanımızın kahramanı şehit polisimiz Hakan Yılmaz’ın adının verilmesiyle orda bulunan karakol bir anlam kazanacak. Karaman’da böyle bir kahramanımızın isminin yaşatılması gerekiyor. Bu noktada gereğinin yapılmasını tüm Karaman halkı olarak talep ediyoruz.’’ dediler.  Ayrıca vatandaşlar o caddenin de ‘’Şehit Özel Harekât Polisi Hakan Yılmaz Caddesi’’ olmasını da Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’dan talep ettiler. 
Emniyet Müdürü Mehmet Şahne ve Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ın taleplere olumlu karar vermesi beklenirken, bu konular da çok hassas oldukları biliniyor. 
Necati ERMİŞ
 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.