Selçuklu Hastanesi Personeli Sertifikalarını Aldı

Özel Karaman Selçuklu Hastanesi ve Karaman Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitim Merkezi A.S.O. işbirliği ile hastanede temizlik hizmetlerinde görev alan personele ‘Ev ve Kurum Temizliği’ konulu eğitim verildi.

Selçuklu Hastanesi Personeli Sertifikalarını Aldı

Selçuklu Hastanesi Personeli Sertifikalarını Aldı
İlgili Galeriye Git

Karaman Halk Eğitim Merkezi Usta Öğreticisi Ayşe Uçar Göksu tarafından verilen eğitimde hijyen, temizlik araç gereçlerinin doğru kullanımı, temizlik yöntemleri ve malzemelerin muhafaza edilmesi gibi konular ele alındı. Ayşe Uçar Göksu, temizlik hizmetleri esnasında sıkça yapılan yanlışlar konusunda da uyarılarda bulunarak, temizlik kuralları hakkında personele bilgi verdi. Eğitim programı kapsamında tüm hizmetli personel, 208 saatlik ders gördü. Personele teorik eğitimlerin yanı sıra uygulamalı anlatımlar da yapıldı. Eğitim programının sonunda temizlik personeline Karaman Milli Eğitim Müdürlüğünce ‘Ev ve Kurum Temizliği’ sertifikası takdim edildi.
Özel Karaman Selçuklu Hastanesi Genel Müdürü Mevlüt Yeniay, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin Küçük, Müdür Yardımcıları Mesudiye Tuncal’a, Mevlüt Samet Üre’ye ve Usta Öğreticisi Ayşe Uçar Göksu’ ya katılımlarından dolayı teşekkür ederek, işbirliği içinde eğitimlere devam edeceklerini söyledi.
 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.