Şimşek Ailesi idari personel ile iftarda buluştu

Karaman Şimşek Bisküvi Yönetimi, idari personeliyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Şimşek Ailesi idari personel ile iftarda buluştu

Şimşek Ailesi idari personeliyle iftarda buluştu
İlgili Galeriye Git
Geleneksel olarak her yıl düzenlenen iftar yemeğinde Şimşek Ailesi ile görevli idari personel iftarda buluştu. İftar yemeği Grand Karaman Otel’de gerçekleşti. Erol Şimşek ve Mehmet Ali Şimşek iftar yemeğine gelen davetlileri karşılayarak tek tek ilgilendi. İdari personelin aileleri ile birlikte katıldığı iftar programının ardından Araboğlu Camii İmam Hatibi İskender Kayhan tarafından dua okundu. 
İdari personel ile birlikte iftar yemeğinde buluşmanın kendisini mutlu ettiğini ifade eden Ramazan Şimşek; “Her yıl olduğu gibi bu yılda bu mübarek Ramazan ayının bu güzel akşamında Şimşek Ailesi olarak siz değerli çalışma arkadaşlarımızla beraber bu iftar yemeğinde bulunmak bizi mutlu etmiştir.” dedi.
Yenen iftar yemeğinin ardından program sohbet havasında devam etti. 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
şimşek - 8 ay önce
niye sadece idari birime vermiş yemeği de diğer personellerine vermemiş
kişiliklerini belli etmişler
Admin: Demekki bizi iyi takip etmiyorsunuz. Firma geçtiğimiz perşembe günü o gece çalışan vardiyasına ilk iftarını verdi. Haberi sitemizde ve gazetemizde mevcut. Firma yetkilileri diğer vardiya çalışanlarına da bu hafta ve haftaya perşembe günü yine iftar vereceğini tüm personelini bitiriceğini ifade ermişlerdi.