banner417
30 Mart 2016 Çarşamba 11:18
92 Okunma
Spor Yatırımlarını İnceledi
banner416

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık’a incelemeleri sırasında Şube Müdürü Mustafa Karadeniz ve Tesis Amiri Hikmet Doğan eşlik etti. İnşaatı devam eden Merkez Çok Amaçlı Spor Salonu’nda ve Kılbasan Sentetik Futbol Sahasında bir dizi incelemelerde bulunan Kısacık, yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
İnceleme sonrası çalışmaları değerlendiren Kısacık, “Spor yatırımları kapsamında ilimizde başlatılan ve çok önemli projeler arasında yer alan Merkez Çok Amaçlı Spor Salonu(Sporcu Fabrikası) ve Kılbasan Sentetik Futbol Sahası tamamlandığında Karaman daha modern ve yetenekli sporcuların yetiştirmesinde daha kaliteli bir spor tesislerine kavuşmuş olacak. Bu önemli atılımlar sayesinde ilimiz spor alanında daha da üst seviyelere gelecek ve spor şehri olma yönünde büyük bir mesafe kat edecek. Yatırımlar tamamlandığında ise buradan yetişecek evlatlarımız ilimizin adını ulusal ve uluslararası arenada en iyi şekilde duyuracaklardır" diye konuştu.
Yapımı devam eden Merkez Çok Amaçlı Spor Salonu’nda yüzde 60, Kılbasan Sentetik Futbol Sahasının ise yüzde 90’lık bölümü sona ererken, 750 iş günü içerisinde tamamlanması planlanan spor salonunun içerisinde güreş, tekvando, judo, halter gibi ferdi branşlar için çalışma alanları yer alırken bunun yanında, idari ofis, sağlık odaları, fitness ve kafeterya gibi alanlarda hizmete girecek.
 

Son Güncelleme: 30.03.2016 11:20
Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64