16 Aralık 2016 Cuma 11:41
592 Okunma
STK Platformundan Vali ve Emniyete Taziye Ziyareti
Taziye Ziyaretinde Karaman Valisi Süleyman Tapsız'a ve İl Emniyet Müdür Vekili Ali Adıgüzel'e Kur'an-ı Kerim ve bayrağımızı takdim eden  Platform Sözcüsü ve Memur-Sen İl Başkanı Yunus Özdemir:" Hain saldırıda şehit olan polisimize ve diğer şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, yaralılarımıza acil şifalar niyaz ediyoruz. Emniyet mensuplarımızın ve milletimizin başı sağ olsun. Ne yaparlarsa yapsınlar milletimizin birliğini, dirliğini ve beraberliğini bozamayacaklar. Bu milletin istiklalini ve istikbalini karartamayacaklar. Akıttıkları kanın içinde boğulacaklar. Biz her zaman polisimizin ve milletimizin yanında olacağız." dedi.
Vali Süleyman Tapsız da anlamlı taziye ziyaretinden dolayı Sivil Toplum Platformu Temsilcilerine teşekkür etti. Mücadele azimlerinin aynı kararlılıkla devam edeceğini, terör saldırılarına devlet olarak gereken cevabın misliyle verileceğini vurguladı. 15 Temmuz da büyüklüğünü net olarak ortaya koyan bu necip milletin geleceğini kimsenin karartamayacağını vurguladı.
İl Emniyet Müdür Vekili Ali Adıgüzel de taziye ziyaretinden dolayı sivil toplum temsilcilerine teşekkür etti. Bu vatan, bu millet için mücadelelerinin aynı azim ve kararlılıkla süreceğini, emniyet mensuplarının teröre gereken cevabı her zamanki gibi vereceğini belirtti.
 
Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64