Sultanoğlu’ndan Hayırlı Olsun Ziyareti

Karaman İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Şahin'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Sultanoğlu’ndan Hayırlı Olsun Ziyareti

banner390

Ziyarette  Sultanoğlu, geçmiş dönemlerde olduğu gibi ülkesine hizmet etme şuurunda bir sağlık personeli yetiştirmenin gayret ve çabasında olan okul yönetiminin ve çalışanlarının aynı hassasiyetle çalışmaya devam edeceğine ve bu anlayış doğrultusunda Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesinin yakın gelecekte en çok tercih edilen okullar arasında yer alacağına inandıklarını söyledi. Ayrıca Dekan Prof. Dr. Ali Şahin'e de yeni atanmış oldukları Dekanlık görevlerinde başarılar dilerken, “bugüne dek görevlerini layıkıyla yerine getirdiğine inandığım Sayın Dekanımız Prof. Dr. Ali Şahin hocamızı daha güzel yerlerde görmeyi temenni ediyorum” ifadesini kullandı.
Ziyaretlerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu’na teşekkür eden Prof. Dr. Ali Şahin, " Şehrimizde eğitim adına yapmış oldukları özverili çalışmalarından dolayı ayrıca tebrik ediyorum." dedi.
Sultanoğlu ziyaret sonrası bir hatıra fotoğrafı çektirerek Fakülte binasından  ayrıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yasin - 7 ay önce
Sayın hocamızı Rektör olarak da görmek dileriz...