banner417
banner425
29 Kasım 2016 Salı 11:01
511 Okunma
TÜMSİAD ve Kent Konseyi’nden Eğitim Semineri
banner416

TÜMSİAD Karaman Şube Başkanı M.Selim Dülger’in açılış konuşmasıyla başlayan programda Dülger; “Pek çok girişimcinin ortak sorunu, projesi olup sermaye bulamamak, sunulan imkanlardan yeterince bilgi sahibi olamamak ve en önemlisi ise proje hazırlama konusunda yeterli bilgi ve becerinin olmamasıdır. Sermaye bulamamak tüm girişimcilerin ortak problemlerinden en başlıcasıdır. İşte bu bağlamda Genel merkezimiz öncülüğünde, TÜMSİAD Karaman şubesi ve Kent Konseyi olarak bu konularda sizlere yol gösterecek bir seminer programladık. İnşaallah şehrimize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Program, TÜMSİAD Proje Yönetim Merkezi Komite Üyesi Adnan Kahraman, Nuras Danışmanlık’tan proje uzmanları Caner Karadağ ve Muammer Eruz’un sunumlarıyla devam etti. TÜMSİAD üyelerine ücretsiz danışmanlık verileceğini de dile getiren Adnan Kahraman; “Bu hibeler bizim ülkemizin Avrupa’ya verdiği paralardır. Eğer ki bu desteklerden yararlanmazsak bu paralar tekrar Avrupa’ya geri dönecek. İşte tam bu sebeple çıktığımız yolda TÜMSİAD olarak ülkemizin her girişimcisine yardımcı olmak bizim boynumuzun borcudur.” dedi.

Kokteyl ve bire bir sohbet ortamında devam eden program; plaket takdimi, katılımcılara belgelerinin verilmesi ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Son Güncelleme: 29.11.2016 11:07
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426