banner417
banner425
09 Aralık 2015 Çarşamba 12:33
291 Okunma
Vali Koca, Spor Yatırımlarını İnceledi
banner416

Gerçekleşen incelemeler sırasında; Vali Murat Koca’ya, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık ve İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hayrettin Aslan eşlik etti. İnşaatı devam eden Merkez Çok Amaçlı Spor Salonu’nda (Sporcu Fabrikası) bir dizi incelemelerde bulunan Vali Koca, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık ve yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

İnceleme sonrası çalışmaları değerlendiren Vali Koca, “Spor yatırımları kapsamında ilimizde başlatılan ve çok önemli projeler arasında yer alan Merkez Çok Amaçlı Spor Salonu tamamlandığında Karaman daha modern ve yetenekli sporcuların yetiştirmesinde daha kaliteli bir spor tesislerine kavuşmuş olacak. Bu önemli atılımlar sayesinde ilimiz spor alanında daha da üst seviyelere gelecek ve spor şehri olma yönünde büyük bir mesafe kat edecek. Yatırımlar tamamlandığında ise, buradan yetişecek çocuklarımız ilimizin adını ulusal ve uluslararası alanda en iyi şekilde duyuracaklardır" diye konuştu.

Yapımı devam eden Merkez Çok Amaçlı Spor Salonu’nda yüzde 50’lik bölümü tamamlanırken, 750 iş günü içerisinde tamamlanması planlanan spor salonunun içerisinde güreş, tekvando, judo, halter gibi ferdi branşlar için çalışma alanları yer alırken bunun yanında, idari ofis, sağlık odaları, fitness ve kafeterya gibi alanlarda hizmete girecek.

Son Güncelleme: 10.12.2015 10:00
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426