banner417
banner425
21 Aralık 2016 Çarşamba 10:27
1765 Okunma
Vali Tapsız’dan Çarşı Esnafına Çatkapı Ziyaret
banner416

Cumhuriyet Parkı civarında yer alan Bedesten Çarşısı’nda esnaflara yönelik sürpriz ziyaretler gerçekleştiren Vali Tapsız, hem gönüller yapmaya, hem de Karaman halkıyla olan ilişkilerini güçlendirmeye devam ediyor.

Ziyaret ettiği işyerlerinde dükkân sahipleri ve çalışanları tarafından “Kapımız açıktır girene lokmamız helaldir yiyene” düsturunu benimsemiş, Karaman misafirperverliğine uygun şekilde karşılanan Vali Tapsız, ansızın gerçekleştirdiği ziyaretlerde esnaflarla hoş sohbetler gerçekleştirdi. İlin Valisini işyerlerinde görmekten ve ağırlamaktan dolayı mutlu oldukları gözlenen işyeri sahipleri, kendilerini ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinleyen Vali Tapsız’a teşekkür ettiler.

Çat kapı girdiği esnafların heyecanına ve mutluluklarına ortak olan Vali Tapsız, halktan birisi olarak halkın içinde olmanın ve onlardan birisi olarak anılmanın çok güzel ve çok özel bir duygu olduğunu belirterek, dükkân işleten bir babanın evladı olarak esnaflığın hayatında özel bir yeri olduğunu söyledi. Görev yaptığı yerlerde bu tür ziyaretleri sık sık gerçekleştirdiğini ifade eden Vali Tapsız, Karaman’da da görevde yaptığı süre zarfında gerek esnaflarımız ve gerekse vatandaşlarımızla zaman zaman bir araya geleceklerini söyledi.

Gönül birlikteliğinin getirdiği hoş sohbetlerin ardından Vali Tapsız, esnaflara hayırlı, bereketli bol kazançlar dilerken, geriye baki kalan bu kubbede bırakılan hoş sedanın güzellikleri yansıdı.

Son Güncelleme: 21.12.2016 13:05
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426