Yapılandırdığınız Borçlarınızı İnternetten Ödeyebilirsiniz

Karaman Belediyesi’ne olan borçlarını yapılandıran vatandaşlar, taksitlerini belediyeye gelmeden www.karaman.bel.tr adresine girerek rahat ve güvenli bir şekilde ödeyebilecekler.

Yapılandırdığınız Borçlarınızı İnternetten Ödeyebilirsiniz

Geçtiğimiz günlerde Torba Yasa ile Karaman Belediyesi alacaklarına yapılandırma getirdiğini ve borçlu olan vatandaşların bu yapılandırmalardan faydalanabileceklerini duyurmuştu. Vatandaşlar belediyeye olan borçlarını 6 – 9 – 12 – 18 eşit taksitlerle ödeme imkânı buluyorlar. 
Karaman Belediyesi’nden yapılan açıklamada “6552 sayılı iş Kanunu ile bazı Kanun ve Kanun Hükmünde kararnamelerde değişiklik yapılması ile alacakların yeniden yapılandırılmasına dair Kanun 11.09.2014 tarih ve 29116 sayılı Mükerrer resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. Vatandaşlarımız yasanın yürürlüğe girdiği tarih itibari ile belediyemize müracaat edip ilgili yasadan faydalanmaktadırlar. Borçlarını yapılandıran ve taksitler halinde ödeme imkânı bulan vatandaşlarımız belediyemizin resmi web sitesi olan www.karaman.bel.tr adresine girerek kredi kartı ile rahat ve güvenli bir şekilde taksitlerini ödeyebilirler.” Denildi. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.