Akdağmadeni’nde Siyer-i Nebi Yarışması Yapıldı

Akdağmadeni Anadolu Gençlik Derneği (AGD) tarafından lise öğrencileri arasında "Liseli Gençler Efendimizin İzinde Siyer-i Nebi " yarışması yapıldı.Akdağmadeni Anadolu Gençlik Temsilcisi Ekber Altay ,“İnsanların en hayırlısı insanlara...

Akdağmadeni’nde Siyer-i Nebi Yarışması Yapıldı

banner390
Akdağmadeni Anadolu Gençlik Derneği (AGD) tarafından lise öğrencileri arasında "Liseli Gençler Efendimizin İzinde Siyer-i Nebi " yarışması yapıldı.

Akdağmadeni Anadolu Gençlik Temsilcisi Ekber Altay ,“İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır” düsturuyla çalıştıklarını belirterek, “Geleceğimizin teminatı gençlerimize sevgili Peygamberimiz Hz Muhammed SAV. ‘in ahlâkı ile yetişmelerini istiyoruz. Türkiye’ de 81 il ve 900 ilçede olduğu gibi Akdağmadeni’nde de “Liseli Gençler Efendimizin İzinde Siyer-i Nebi Yarışması” düzenledik. Amacımız gençlerin zihin dünyasında bir farkındalık oluşturmaktı. Yarışmaya yoğun bir katılımın oldu. Sınava katılan öğrencilere, gönüllü olarak sınavın gözetmenliğini yapan öğretmenlere ve sınavın hazırlık aşamasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Altay, sınav sorularının açıklanmasından sonra il birincisinin Umreye götürüleceğini sözlerine ekledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.