Uzman Dr. Şevket Bağcı Emekli Oldu

Yozgat’ın Sorgun Devlet Hastanesinde uzun yıllar Başhekimlik ve Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan Uzm. Dr. Şevket Bağcı emekli olarak Sorgun Devlet Hastanesindeki görevinden ayrıldı.1989 yılında Sorgun’da ilk görevine başlayan...

Uzman Dr. Şevket Bağcı Emekli Oldu

banner390
Yozgat’ın Sorgun Devlet Hastanesinde uzun yıllar Başhekimlik ve Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan Uzm. Dr. Şevket Bağcı emekli olarak Sorgun Devlet Hastanesindeki görevinden ayrıldı.

1989 yılında Sorgun’da ilk görevine başlayan Bağcı, 1990 yılında Sorgun Devlet Hastanesi Başhekimlik görevine getirildi. 23 yıllık başhekimliğini yaptığı Sorgun Devlet Hastanesine birçok hizmetleri kazandırdığını belirten Uzm. Dr. Şevket Bağcı “Uzun yıllar Sorgun Devlet Hastanesinde hizmet yaptım. Görevim süresince hastanemizi bölge hastanesi konumunda getirmeyi başardık. Bugün Sorgun Devlet Hastanesi bölge hastanesi konumunda olup, günlük 2 bin hastaya hizmet etmektedir. Ayrıca şuanda inşaatı devam eden 250 Yataklı Hastanenin yapımında büyük çabalarımız oldu. Artık Sorgun halkına bundan sonra özel bir sağlık kuruluşunda hizmet etmeye devam edeceğim” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.