banner417
banner425
27 Kasım 2014 Perşembe 08:53
54 Okunma
Yerköy Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplandı
banner416
Yerköy Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı.

Kaymakam Nevzat Şengök başkanlığında öğretmen evi toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya köy muhtarı ve il genel meclisi üyeleri katıldı.

Köylerde gerçekleşen yol çalışması, kanalizasyon, içme suyu, kilitli parke ve sulama kanalı çalışmalarının görüşüldüğü toplantıda konuşan Kaymakam Şengök, köylerde çeşitli çalışmaların devam ettiğini söyledi. Kaymakam Şengök, yürütülen çalışma ve projeler konusunda muhtarlara genel bilgi verdi. Hizmetlerin en hızlı şekilde ulaştırılması için ellerinden geleni yaptıklarını kaydeden Şengök,”Yeni projeler için de çalışmalar yapıyyoruz. Birliğimiz iyi bir dönem geçirdi. Köylere hizmetlerimiz bundan sonrada devam edecek” dedi.

Toplantı sonrası köy muhtarları ve daire amirlerine öğlen yemeği ikram edildi. Yemeğe, İlçe Kaymakamı Nevzat Şengök’ün yanı sıra, Yerköy Cumhuriyet Savcıları Bünyamin Sarıtürk, Enver Eroğlu, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Abidin Işlak, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Pakel, İlçe Özel İdare Müdürü Veysel Koçak, Yozgat İl Genel Meclis Üyeleri, birliğe üye köy muhtarı katıldı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426