banner417
banner425
20 Ekim 2014 Pazartesi 13:50
21 Okunma
Yozgat Şoförler Ve Otomobilciler Odası Tarafından Şoförlere Eğitim Semineri
banner416
Yozgat Şoförler ve Otomobilciler Odası tarafından hazırlan ve Oran Kalkınma Ajansı tarafından kabul edilen “Yozgat Ticari Araç Sürücüleri Eğitimi” projesi kapsamında şoföre esnafını eğitim seminerine alındı.

Yozgat Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığında düzenlenen ve iki grup halinde yapılacak seminere birinci grup olarak öğrenci servis şoförleri katıldı. Yozgat Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İlhami Bakıcı, ticari araç sürücülerine eğitim amaçlı bir proje hazırladıklarını ve hazırlanan projenin Oran Kalkınma Ajansı tarafından kabul edildiğini belirterek, “Proje kapsamında konusunda uzmanlar tarfından, şoför arkadaşlarımıza seyir halinde tutum ve davranışlar, sürücü yaya ve yolcu açısından trafik psikolojisine etki eden faktörler ve ilk yardım konularında eğitim verilecek. Şoför esnafımız yoğun bir ilgi gösterdi, kendilerine teşekkür ediyorum. Daha sonraki grupta da köy minibüs ve şehir içi dolmuş şoförlerini seminere alacığız” dedi.

Daha sonra Eğitim Uzmanı Funda Bakar, iletişim ve beden dilini kullanma, Sürüş Teknik Eğitmeni Erdem Bakar, sürüş teknikleri, Dr. Onur Ünal ise ilk yardım konularında şoförlere bilgi verdi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426