Yozgat’ta Gazeteciler Arabaşı Etkinliğinde Bir Araya Geldi

Yozgat’ta görev yapan gazeteciler, Yozgat Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Eyüp Coşkun tarafından düzenlenen arabaşı etkinliğinde bir araya geldi.Destsi Resteorantta düzenlenen etkinliğe Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı...

Yozgat’ta Gazeteciler Arabaşı Etkinliğinde Bir Araya Geldi

banner390
Yozgat’ta görev yapan gazeteciler, Yozgat Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Eyüp Coşkun tarafından düzenlenen arabaşı etkinliğinde bir araya geldi.

Destsi Resteorantta düzenlenen etkinliğe Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Eyüp Coşkun ve Yozgat Merkezde görev yapan gazeteciler katıldı. Bir süre sohbet eden gazeteciler ardından ikram edilen arabaşı çorbasını içti. Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Coşkun, Yozgat’ın yöresel yemeklerinden olan arabaşının Yozgat adına tescilli bir yemek olduğunu belirterek, “Arabaşı bölgemizde özellikle kış mevsimlerinde yenen bir yemektir. Bizde kış mevsiminin gelmesiyle birlikte ilimizin tescilli yemeğini şehrimizde görev yapan gazeteci arkadaşlarımıza ikram etmek istedik. Etkinliğimize katılan bütün gazeteci arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Etkinlikten dolayı gazeteciler de Coşkun’a teşekkür etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.