Beü’lü Öğrenciler; Minikleri Sevindirdi

Bülent Ecevit Üniversitesi öğrencileri, Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Kdz. Ereğli Aydınlar Köyü Kocabelen Anaokulu ve İlkokulu’na kırtasiye yardımında bulundular.Bülent Ecevit Üniversitesi Tarih Bölümü öğrencilerinden Tuba Akkaya,...

Beü’lü Öğrenciler; Minikleri Sevindirdi

banner390
Bülent Ecevit Üniversitesi öğrencileri, Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Kdz. Ereğli Aydınlar Köyü Kocabelen Anaokulu ve İlkokulu’na kırtasiye yardımında bulundular.

Bülent Ecevit Üniversitesi Tarih Bölümü öğrencilerinden Tuba Akkaya, Sevil Özçelik, Ayşe Kalaycı ve Pınar Alparslan, sosyal sorumluluk projesi dersi kapsamında Kdz Ereğli Aydınlar Köyü Kocebelen Anaokulu ve İlkokulu’na kırtasiye, ders araç ve gereçleri yardımında bulundular. Kocabelen Ana Okulu Öğretmeni Serpil Aykılıç ve ilkokul Öğretmeni Meryem Bilici, Bülent Ecevit Üniversitesi öğrencilerine teşekkür ettiler. Öğrencilerden Ayşe Kalaycı, "Bu projede yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Arkadaşlarımızla birlikte minik öğrencilere yardım ve paylaşmayı öğretmek hem de onların ihtiyaçlarını bir ölçüde karşılamak adına bu projeyi hayata geçirdik. Projede yer alan arkadaşlarıma da bizimle birlikte bu güzel çalışmanın içerisinde oldukları için teşekkür ediyorum" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.