Boran, Cumhuriyet Bayramı’nı Kutladı

Bülent Ecevit Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finans Öğrenci Topluluğu Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ali Boran, Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.Boran, mesajında şöyle dedi:"Köklü bir tarihe sahip olan medeniyetimiz, tarihin her sahnesinde;...

Boran, Cumhuriyet Bayramı’nı Kutladı

banner390
Bülent Ecevit Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finans Öğrenci Topluluğu Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ali Boran, Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

Boran, mesajında şöyle dedi:

"Köklü bir tarihe sahip olan medeniyetimiz, tarihin her sahnesinde; hakkı, adaleti, ahlakı, bilimi ve yardımseverliği diğer milletlere tavsiye etmiş ve öğretmiştir. Böylesine köklü bir medeniyetin evlatları olarak bizlere düşen görev, emaneti en güzel yere taşımak ve bizden sonraki nesillere bayrağı layıkıyla teslim etmektir. Bu bilinçle hareket eden genç nesiller olmayı arzuluyor ve medeniyet idraki çerçevesinde çalışmalar yapmaya gayret gösteriyoruz. Vermiş oldukları mücadele neticesinde bizlere Cumhuriyet’i hediye eden ve miras olarak bırakan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere şanlı ecdadımızı şükranla ve saygıyla anıyoruz. Ayrıca Cumhuriyetin özünü ifade eden ’’Milli İradenin’’ tam olarak uygulanması gerektiğini vurgulayan, bu uğurda mücadele veren ve bedel ödeyen çok değerli T.C. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve çalışma arkadaşlarına da teşekkürü bir borç biliyoruz. Tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.