Eğitim Sen Üyeleri Veda Ve Dayanışma Yemeğinde Bir Araya Geldi

Devrek’te düzenlenen “Veda ve Dayanışma Yemeği”nde eğitim Sen üyeleri bir araya geldi.Zonguldak’ın Devrek ilçesinde faaliyette bulunan Eğitim-Sen tarafından düzenlenen Veda ve Dayanışma Yemeği’nde üyeler bir araya gelerek dayanışma...

Eğitim Sen Üyeleri Veda Ve Dayanışma Yemeğinde Bir Araya Geldi

banner390
Devrek’te düzenlenen “Veda ve Dayanışma Yemeği”nde eğitim Sen üyeleri bir araya geldi.

Zonguldak’ın Devrek ilçesinde faaliyette bulunan Eğitim-Sen tarafından düzenlenen Veda ve Dayanışma Yemeği’nde üyeler bir araya gelerek dayanışma ve kaynaşmanın örneğini sergilediler.

Devrek Çınar Otel’de düzenlenen organizasyonda eğitim camiasından emekli olan İsmail Özsan, Sema Mantarcı ve Musa Akkaya ile Devrek’te yıllarca görev yapıp başka yerlere tayinleri çıkan Murat Aydemir, Mine Aydemir, Kadem Kartal, Şaziye İnanç, Jülide Özdemir, Deniz Önder, Uğur Ezer ve Nur Ezer için bir araya gelen Devrek Eğitim-Sen Şubesi üyeleri arkadaşlarını veda gecesinde yalnız bırakmadılar. Düzenlenen etkinliğe; Devrek CHP İlçe Başkanı Yaşar Bükrü, CHP İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Uzundal, CHP Belediye Meclis Üyesi Faik Mekik, Eğitim-Sen Zonguldak Şube Sekreteri İsmet Akyol, Gökçebey Eğitim-Sen Temsilcisi Servet Büyükkol ve çok sayıda davetli katıldı.

Düzenlenen Veda ve Dayanışma Yemeği’nin ardından emekli olan ve tayinleri çıkan eğitimcilere gecenin anısına plaket takdim edildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.