Hastalara Karşılama Yönlendirme Ekipleri Yardımcı Olacak

Zonguldak’ta devlet hastaneleri bünyesinde kurulan karşılama ve yönlendirme birimi ekipleri hastalara işlemleri öncesinde yardımcı olacak.Zonguldak Kamu Hastaneler Birliği’ne bağlı hastanelerde 15 Ekim 2014 tarihinden itibaren başlatılan...

Hastalara Karşılama Yönlendirme Ekipleri Yardımcı Olacak

banner390
Zonguldak’ta devlet hastaneleri bünyesinde kurulan karşılama ve yönlendirme birimi ekipleri hastalara işlemleri öncesinde yardımcı olacak.

Zonguldak Kamu Hastaneler Birliği’ne bağlı hastanelerde 15 Ekim 2014 tarihinden itibaren başlatılan uygulama ile hastanelerin içerisinde karşılama ve yönlendirme ekipleri kuruldu.

Atatürk Devlet Hastanes’nde 14; Uzun Mehmet Göğüs Hastalıkları Hastanesi’nde 4, Çaycuma Devlet Hastanesi’nde 13, Alaplı Devlet Hastanesi’nde 2, Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde 5, Zonguldak Ağız Diş Sağlığı Merkezi’nde 2, Devrek Devlet Hastanesi’nde 2, Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi’nde 8, Karadeniz Ereğli Ağız Diş Sağlığı Merkezi’nde 2 olmak üzere toplamda 52 kişiden oluşan Karşılama Yönlendirme Ekipleri hasta ve hasta yakınlarına yardımcı olmak için görev yapıyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.