banner417
18 Ekim 2014 Cumartesi 17:22
23 Okunma
Hüseyin Uysal Muhtarlar İle Buluştu
banner416
Muhtarlar Derneği’nce düzenlenen tanışma ve kaynaşma toplantısında konuşan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, “Bugünün sorunlarını çözerken, gelecek nesilleri de düşünerek şehrimizi yarınlara hazırlama hedefindeyiz” dedi.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Belediye Başkan Yardımcısı Nazım Erdoğan ile birlikte katıldığı ve Kdz. Ereğli Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, “Karadeniz Ereğli’ye en güzel hizmeti nasıl yapabiliriz noktasında, muhtarlarımızla bütünlük içinde çalışmak önceliklerimiz arasındadır“ dedi. ’Geçmişle kavga edecek zamanım yok’ diyen Uysal, “Halktan aldığımız destekle halkımızın isteklerini yerine getirmek için çabalıyoruz. Bugünün sıkıntılarını çözerken, gelecek nesilleri de düşünerek şehrimizi yarınlara hazırlama hedefindeyiz” şeklinde konuştu.

“KARAYOLLARI TAMAM, SIRADA DSİ VAR”

Konuşmasında Karayolları 15.Bölge Müdürü Sami Uyar’ı ziyaretinin ardından, Uyar’ın Ereğli’ye gelişi ve burada yaptığı incelemeler ile ilgili bilgiler de veren Uysal, Kışla -Köprülü kavşak istikametinde biten, Kepez Mevkii’nde ise devam eden çalışmaların yanı sıra, yeni hastane güzergâhında yapılacak kavşak konusunda da önemli gelişmeler yaşandığını belirtti. Uysal ayrıca DSİ yetkililerinin de 15 gün içinde Ereğli’ye gelerek Pençes deresi başta olmak üzere birçok bölgede yapılması planlanan çalışmalara ilişkin incelemeler yapacağını söyledi. Uysal, “Şehrin yeniden planlaması noktasında gerek Kent Meydanı, gerekse Kongre Merkezi ile ilgili proje üzerinde çalışmalarımız sürüyor. Bugün konuyla ilgili Ereğli’ye gelen firma yetkilileri ile proje üzerinde fikir alışverişinde bulunduk“şeklinde konuştu.

“UYSAL’DAN MUHTARLARA MÜJDE”

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, toplantıdaki konuşmasını muhtarlara yönelik bir müjdenin haberini vererek noktaladı. Muhtarlar Derneği’nin, ilçe merkezindeki Alışveriş Merkezi’nde bulunan yerinin, dernek faaliyetleri için yeterli olmadığına yönelik talepler ile karşılaştığını söyleyen Uysal, daha önce Belediye Gelirler Müdürlüğünce kullanılan ve belediyenin yeni binaya taşınması ile boşa çıkan Pazar yerindeki binanın, Bilgi İşlem Müdürlüğü’nce kullanılan giriş katının derneğe tahsis edileceğini müjdeledi.

Uysal’ın bu müjdesine muhtarlar alkışlarla karşılık verdi.

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64