banner417
banner444
15 Aralık 2014 Pazartesi 10:16
34 Okunma
Kgd’nin “bilgi Paylaşımı” Toplantısında Gazeteciliğin Püf Noktaları Anlatıldı
banner416
Karaelmas Gazeteciler Derneği’nin geçtiğimiz senelerde gerçekleştirdiği gazetecilere yönelik “Bilgi paylaşım” toplantısı Cumartesi günü saat 13.00’de Belediye Kültür Merkezinde bulunan dernek binasında gerçekleştirildi. Anadolu Ajansı Zonguldak Müdürü Erdinç Aksoy’un bilgi ve tecrübelerini paylaştığı toplantı yaklaşık 1,5 saat sürdü.

Bilgi Paylaşım toplantısına KGD Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sav, Başkan Yardımcısı Mustafa Emen, Yönetim Kurulu üyesi Ender Yüksel ve gazeteciler katıldı. KGD Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sav, “Bilgi paylaşım” toplantısının her hafta yeni bir konukla devam edileceğini belirterek, “Gazetecilerin tecrübelerini paylaşmaları büyük bir imkan. Sahada yaşanan tecrübeler gelişmemiz için çok önemli. Daha önce gazeteci büyüklerimiz Namık Aşçı ve Cevdet Akgün toplantımızda bilgilerini paylaşmıştı. Bu döneme AA Zonguldak Müdürü Erdinç Aksoy arkadaşımızla başladık. Bu tür toplantılarımıza devam edeceğiz” dedi.

Anadolu Ajansı Zonguldak Müdürü Erdinç Aksoy’un konuşmacı olarak katıldığı toplantıda gazetecilik konusunda yapılan ve yapılması gereken konular ele alınarak çok keyifli ve detaylı bilgiler sunuldu. Tecrübeli gazeteciler tecrübelerini anlatırken, mesleğe yeni başlayan genç gazeteciler de sorular sorarak geniş bilgiler edinmeye çalıştı.

AA Zonguldak Müdürü Erdinç Aksoy’un bilgi ve tecrübelerini anlattığı paylaşım toplantısında zaman zaman esprili konuşmalar da yapıldı, gazeteciler toplantıdan oldukça memnun olarak ayrıldı.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner296

banner426