banner417
banner425
21 Aralık 2014 Pazar 15:06
42 Okunma
Madenciler Derneğinden Öğretmenlere  Madenci Heykeli
banner416
Zonguldak Maden İşçileri Yardımlaşma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği tarafından Alaplı İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerine madenci heykeli hediye edildi.

Zonguldak Maden İşçileri Yardımlaşma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Muhammet Akyüz, 4 Aralık Dünya Madenciler Günü nedeniyle madenci servislerinin önüne inerek günlerini kutlayan Alaplı İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerine teşekkür ederek kendilerine madenci heykeli hediye ettiklerini söyledi.

Öğretmenlere bu anlamlı davranışlarından dolayı teşekkür eden Akyüz,” Alaplı İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri bizleri 4 Aralık Dünya Madenciler gününde yalnız bırakmayarak bizlere büyük jest yaptılar. Bizde dernek olarak bu anlamlı davranışları dolayısıyla kendilerini ziyaret ederek onlara madenci heykeli takdim ettik” dedi.

Alaplı İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Eyüp Ertaş ve öğretmenlerde Zonguldak Maden İşçileri Yardımlaşma ve Sosyal Yardımlaşma Derneğine teşekkür ederek, dünyanın en zor mesleklerinden olan madencilik sektöründe çalışan tüm işçilere kazasız belasın çalışmalar ve başarılar diledi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426