Ulupınar, Ankara’da Hasta Ziyaretlerinde Bulundu

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Ankara’daki hastanelerde tedavi gören hemşerilerini ziyaret edip, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Hastalara moral verdi.Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar yaptığı açıklama da ;”Ankara...

Ulupınar, Ankara’da Hasta Ziyaretlerinde Bulundu

banner390
AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Ankara’daki hastanelerde tedavi gören hemşerilerini ziyaret edip, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Hastalara moral verdi.

Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar yaptığı açıklama da ;”Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi Gastroloji bölümünde tedavi gören Beycuma’dan Kamuran Akgün’ü, Dr. Sami Ulus Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören Çaycuma’dan 9 aylık bebek Melek Horasanlı’yı, Başkent Üniversitesi Hastanesinde tedavi gören Hatice Çataklı’yı ve Devrek’ten Çocuk Dr. Münevver Ünsal’ın eşi Dokap eski müdürü Noyan Ünsal’ı tedavi gördüğü Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ziyaret ettik. Burada tedavi görev hemşerilerimiz hakkında doktorlarından bilgi aldık. Allah kimseyi sağlığından ve sıhhatinden etmesin. Bütün hemşerilerimizin en kısa sürede sağlığına kavuşması temennisi ile geçmiş olsun diliyorum" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.