ATV ekranlarında haftaiçi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı tüm hızıyla sürüyor. Kayıpların arandığı programda yeni bir vaka inceleniyor. Son olarak Karaman'da yaşayan Mevlüt Ozan Atan, 11 yıldır kayıp. Atan'ın annesi yıllar sonra oğluna yaşananların artık ortaya çıkması için Müge Anlı'ya çıktı. 

BABASINDAN ŞÜHPELENİYORUM

Mevlet Ozan Atan, 20 yaşındayken kayboldu. 20 Nisan 2012 tarihinden itiraren kendisinden haber alınamayan Mevlüt Ozan Atan'ın hayatta olmadığı düşünülüyor. Programa katılan Ayşe Atan, "Oğlumu babası Mehmet Atan'ın öldürdüğünü düşünüyorum" dedi.

YILLARCA KORKTUM

Oğlunun acısına daha fazla dayanamadığını söyleyen Atan, şunları kaydetti:

"Kocam Mehmet Atan, alkolikti. Bana ve çocuklarıma sürekli şiddet uygulardı. Bize çok çektirdi. En küçük şeyde kavga çıkarır bize şiddet uygulardı. Oğlum Mevlüt kaybolmadan önce babası Mevlüt'ü tüfekle vurdu. Mevlüt yaralandı, oğlumdan 18 kurşun çıkarıldı. Bu olaydan sonra yirlimi yaşlarındaki oğlum arkadaşlarını toplayıp babasını dövdü. Babası Mevlüt'e dava açtı. Dava sürerken Mevlüt kayboldu. Dört kızım bir oğlum var. Ben artık oğlumun bir mezarı olsun istiyorum. Oğlumun başına bir şey geldiyse bunun sebebi Mehmet Atan. Ben yıllarca susmak zorunda kaldım. Çocuklarımı benden alır diye korktum. Hala korkuyorum. Mevlüt kaybolduktan sonra ben çocukları alıp İzmir'e taşındım. Resmi olarak hala evliyiz ama Mehmet Atan, benim oğlumu öldürdü"