5. Uluslararası Karaman Türk Dünyası Şöleni Muhteşem Bir Konserle Sona Erdi Foto Galeri: 5. Uluslararası Karaman Türk Dünyası Şöleni Muhteşem Bir Konserle Sona Erdi

Bu yıl 3-6 Ağustos tarihinde kutlanan Uluslararası Karaman Türk Dünyası Şöleni, muhteşem bir geceyle final yaptı. Türk Dünyası Parkı’nda gerçekleştirilen etkinlikler, yurtiçi ve yurt dışından gelen toplulukların yöresel gösterileriyle renklenirken, Ahmet Şafak, Kıraç ve Ziynet Sali konserleri de Karaman halkına unutulmaz bir şölen yaşattı.

5. Uluslararası Karaman Türk Dünyası Şöleni’nin son günü, Özbekistan Buhara Filarmonisi Müzik ve Dans Topluluğu ile ünlü sanatçı Ziynet Sali sahne aldı. Konser öncesi Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı hem halkı selamladı hem de şölen için Türk cumhuriyetlerinden ilimize gelen konuklara ve şölene katılan tüm vatandaşlara teşekkür etti. Başkan Kalaycı ayrıca kent konseyi kurumlar arası futbol turnuvasında dereceye giren takımlara da kupalarını verdi.

Gecenin sonunda sahneye çıkan Ziynet Sali, söylediği şarkılarla bir buçuk saat boyunca hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Konser sonu atılan havai fişekler de gökyüzünde görsel şölen oluşturdu.