Abidin Çağlayan’ın Organize Ettiği Büyük Miting Teşkilatı Birleştirdi Foto Galeri: Abidin Çağlayan’ın Organize Ettiği Büyük Miting Teşkilatı Birleştirdi

14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde 28. Dönem AK Parti Karaman Milletvekili Aday Adayı olan Abidin Çağlayan, 4 yıl boyunca yürüttüğü AK Parti Karaman İl Başkanlığı görevinden istifa etmişti.

4 yıl boyunca il başkanlığı görevini başarılı bir şekilde yürüten Çağlayan, Türkçenin Başkenti Karaman’a önemli yatırımların yapılmasında büyük rol oynadı.

8 Ocak 2022 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen mitingi organize eden Çağlayan, teşkilatı birleştirmekle kalmayıp kentin dört bir yanında ilçelerde ve köylerde bulunan vatandaşların mitinge servislerle katılmasını sağladı.

Mitingde yüksek hızlı tren başta olmak üzere sağlık, eğitim, spor, ulaşım enerji, sulama konut ve tarımsal alanlarda yapılan toplamda 70 farklı projenin de açılışı gerçekleştirildi.

ERDOĞAN’DAN KARAMAN’A ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Dört yılı aşkın bir aradan sonra Çağlayan’ın organize ettiği miting vesilesiyle Karaman’a gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Karaman bir başka güzel’ diyerek övgüde bulunmuştu.

BAKAN KARAMAN'A MÜJDE İLE GELDİ!

29 Nisan 2021 yılında Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Yüksek Hızlı Tren (YHT) ile Ankara’dan Karaman'a gelmişti.  Karaman tren garında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bakan Karaismailoğlu, vekiller ile birlikte treni test ettiklerini ve hattın mükemmel çalıştığını söylemişti.

4 YIL İÇERİSİNDE 5 BAKAN KARAMAN’I ZİYARET ETTİ

Abidin Çağlayan’ın il başkanlığı döneminde Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun yanı sıra Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, eski Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve en son Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu Karaman’a geldi.