banner877

banner919

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

ASKİ, İnşaat Fuarı’nda vatandaşlarla buluşuyor

Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Adana İnşaat, Kent, IHS Fuarlarında stant açtı.ASKİ personelleri, TÜYAP Fuar alanında oluşturulan buluşma noktasında...

ADANA 16.02.2018, 12:15
91
ASKİ, İnşaat Fuarı’nda vatandaşlarla buluşuyor
banner762

Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Adana İnşaat, Kent, IHS Fuarlarında stant açtı.

ASKİ personelleri, TÜYAP Fuar alanında oluşturulan buluşma noktasında vatandaşlarla bir araya gelerek yapılan hizmetler hakkında bilgilendirme yapıyor. Stantta kanalizasyon hatlarındaki problemleri belirleyen kanal görüntüleme cihazı ile kanalizasyon borularının içini temizleyen ve hattın sağlıklı çalışmasını sağlayan freze cihazı sergileniyor. Aynı zamanda ana hatlardaki içme suyu borularındaki patlakları tespit eden İsmik cihazı, su kayıplarını ortaya çıkaran Datalogger ve içme suyunun pH derecesini ölçen bir cihaz da vatandaşlara tanıtılıyor.

Vali Demirtaş, ASKİ standını ziyaret etti

Fuar açılış töreninindan ardından ASKİ standını ziyaret eden Adana Valisi Mahmut Demirtaş, ASKİ tarafın gerçekleştirilen hizmetler hakkında personellerden bilgi aldı ve yeni nesil teknoloji ile çalışan cihazları inceledi.

Seyhan İlçe Belediye Başkanı Zeydan Karalar da ASKİ standının ziyaretçileri arasında yer aldı. Tüm sektörü bir araya getiren İnşaat Fuarı’nda, Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ’nin bürokratları da ziyaretçilerle görüş alışverişinde bulunuyor.

18 Şubat Pazar gününe kadar devam edecek olan İnşaat Fuarı boyunca ASKİ, standına uğrayan ziyaretçilere çeşitli hediyeler ve bilgilendirme broşürleri dağıtılacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 08 Ekim 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@