banner629

Başkan Sözlü’yü ’engelsiz mehter takımı’ karşıladı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Büyükşehir Belediyesi tarafından kapalı yüzme havuzundaki engelli yüzme kursunu ziyaret etti. Başkan Sözlü, havuzun girişinde bedensel ve zihinsel engelli çocukların kurduğu mehter takımının...

banner491
Başkan Sözlü’yü ’engelsiz mehter takımı’ karşıladı
banner567

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Büyükşehir Belediyesi tarafından kapalı yüzme havuzundaki engelli yüzme kursunu ziyaret etti. Başkan Sözlü, havuzun girişinde bedensel ve zihinsel engelli çocukların kurduğu mehter takımının müzikali ile karşılandı.

Büyükşehir Belediyesi, kentin her koşulda engelsiz olması adına çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bedensel ve zihinsel engelli bireylerin her alanda eğitimlerini tamamlamalarını hedefleyen Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan ve engelli bireylerin yüzme dersi aldığı kapalı yüzme havuzunu ziyaret eden Başkan Hüseyin Sözlü, havuzun girişinde engelli bireyler tarafından oluşturulan mehter takımı ile karşılandı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ramazan Akyürek, Gençlik Spor ve Basın Yayın Daire Başkanı Halil Hızlısoy ile birlikte kapalı yüzme havuzunu ziyaret eden Başkan Hüseyin Sözlü, ’engelsiz mehter takımı’nın müzikalini ilgiyle dinlerken konuşmasında Adana’nın her koşulda engelsiz kent yolunda hızlı adımlarla ilerlediğini ifade etti.

Milletvekili Mevlüt Karakaya ise konuşmasında Adana Büyükşehir Belediyesi’nin imkansızlıklar içerisinde yaptığı çalışmaları takdirle takip ettiğini aktardı. Konuşmaların ardından havuzda yüzme kursu gören öğrencilerin gösterilerini izleyen heyet, engelli bireylere sertifikalarını takdim etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner644

banner612

banner590