Buldu: "dsp 2015 Seçimlerinde Halkımızın Umudu Olacak"

Demokratik Sol Parti (DSP) Seyhan İlçe Başkanı Hakan Buldu, yeni göreve gelen Seyhan İlçe Örgütünü kamuoyuna tanıtarak 2015 Genel Seçimlerinde DSP’nin halkın umudu olacağını söyledi.DSP Adana İl Başkanı Fatma Altınok’un da katıldığı...

banner491
Buldu:
banner567
Demokratik Sol Parti (DSP) Seyhan İlçe Başkanı Hakan Buldu, yeni göreve gelen Seyhan İlçe Örgütünü kamuoyuna tanıtarak 2015 Genel Seçimlerinde DSP’nin halkın umudu olacağını söyledi.

DSP Adana İl Başkanı Fatma Altınok’un da katıldığı basın toplantısında konuşan Buldu, "Bulunduğum Seyhan İlçe Başkanlığında bu bayrağı teslim almanın gururu içerisindeyim ve bu demokrasi bayrağını inşallah ekibimizle birlikte genel seçimlerde partimiz parlamentoya girerek halkımızın sesi olacaktır. Türkiye’nin hak ettiği gibi yönetilebilmesi için DSP iktidarına ihtiyaç var ve Adana DSP yönetiminin halktan gelen bu talebe kayıtsız kalmayacağını biliyoruz" dedi.

DSP’nin geçmiş zamanda bu ülkeye yaptığı hizmetlerin ortada olduğunu söyleyen Buldu, "Emeklisine, işçisine, memuruna sahip çıkan çiftçisinin kara gün dostu olan DSP 2015 seçimlerinde halkımızın umudu olacaktır" diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner581