banner464

"çakallarla Dans: Sıfır Sıkıntı" Yine Güldürdü

‘Çakallarla Dans’ serisinin devamı niteliğinde olan "Çakallarla Dans: Sıfır Sıkıntı"’ filminin özel gösterimi Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ndeki Avşar Sineması’nda yapıldı.Yapımcılığını Sugarworkz...

"çakallarla Dans: Sıfır Sıkıntı" Yine Güldürdü

‘Çakallarla Dans’ serisinin devamı niteliğinde olan "Çakallarla Dans: Sıfır Sıkıntı"’ filminin özel gösterimi Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ndeki Avşar Sineması’nda yapıldı.Yapımcılığını Sugarworkz...

24 Aralık 2014 Çarşamba 10:07
55 Okunma
‘Çakallarla Dans’ serisinin devamı niteliğinde olan "Çakallarla Dans: Sıfır Sıkıntı"’ filminin özel gösterimi Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ndeki Avşar Sineması’nda yapıldı.

Yapımcılığını Sugarworkz & Taff Pictures’in üstlendiği komedi filminin özel gösterimi büyük ilgi topladı. Özel gösterime filmin senaristi Ali Tanrıverdi, yönetmeni Murat Şeker, baş rol oyuncuları Bülent Serttaş ve Derya Şensoy katıldı.

Özel gösterim öncesinde oyuncularla birlikte gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yönetmen Murat Şeker, “Filmdeki en çakal oyuncu kim?” sorusuna esprili bir dille yanıt verirken, “Deli Recep karakterini canlandıran Bülent Serttaş en çakal oyuncu. Çünkü eşofmanla spor yaparken milleti dolandıran bir mafya babası” dedi.

Türkiye’deki seri filmler arasında, her filmde seyircisi artış gösteren tek film olduklarını belirten Murat Şeker, “Bu çok kıymetli bir rekor. Özellikle devam filmlerinde bu kadar yükselişe geçmek çok önemli. Bizim kendi hedefimiz aslında ikinci filmdeki sayıyı geçmekti ve bunu fazlasıyla başardık” diye konuştu.

Filmin devamını yapmak istediklerini belirten yönetmen Murat Şeker, şunları kaydetti:

“Daha vizyona gireli 16 gün oldu aklımızdaki rakamın çok üstündeyiz, daha da çıkacağız. Rakamlar bize maddiyattan daha çok seyircinin teveccühünü gösterdiği için ilgimizi çekiyor. Biz filmciyiz, insanlar izlesinler diye yapıyoruz. Biz işin maddi kısmında değiliz; filmi seyirciler beğendi, bize de ileri ki dönemlerde yeni filmler yapmak düşer.”

“İLK FİLMİMİ ANNEMLE OYNADIM”

Oyuncu Derya Şensoy ise soruları yanıtlarken, ilk sinema filminde annesi Derya Baykal’la oynamaktan çok mutlu olduğunu dile getirdi. Şensoy, “Çok heyecanlandım. Çok güzel bir anı oldu benim için. Bu ekipte hepimiz arkadaşız ve daha çok güzel işlere imza atacağız. Artık sinema filmlerinde oynamak istiyorum” dedi.

Filmde Deli Recep karakteri Bülent Serttaş ise canlandırdığı karakterin kendisine zıt olduğunu vurguladı. Serttaş, “Ben uzun havayı bile gülerek söylüyorum. Mafya babasını canlandırırken aslında yabancılık çekmedim, çünkü hep o alemlerin içindeyim. Rolümü beğendim ve halen yüz bin liramın peşindeyim, Adana’ya kadar geldim” diyerek esprili yorumlarına devam etti.

Film ekibi, basının sorularını yanıtladıktan sonra sinema salonunda filmi izlemeye gelen halka hitap ettiler. Oyuncular, filme büyük ilgi gösteren sinemaseverlere teşekkür ettikten sonra Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde Adana kebabı yediler. Sabancı Merkez Cami, Seyhan Nehri ve tarihi Taşköprü manzarası eşliğinde kebap yiyen film ekibinde herkes diyetleri bozmak zorunda kaldığını dile getirdi.

Yorumlar