Çgc Türk Sanat Müziği Korosu Yeni Dönem Çalışmaları Başladı

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Türk Sanat Müziği Korosu yeni dönem çalışmalarına başladı.ÇGC Başkanı Cafer Esendemir, Türk Sanat Müziği Korosu’nun yeni dönem çalışmalarına coşkulu bir şekilde başlamasının kendilerini çok...

banner491
Çgc Türk Sanat Müziği Korosu Yeni Dönem Çalışmaları Başladı
banner567
Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Türk Sanat Müziği Korosu yeni dönem çalışmalarına başladı.

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir, Türk Sanat Müziği Korosu’nun yeni dönem çalışmalarına coşkulu bir şekilde başlamasının kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi. ÇGC Başkanı Esendemir, TSM Korosunun yıllardır Çukurova Gazeteciler Cemiyetini başarılı bir şekilde temsil ettiğini ve bundan da gurur duyduklarını ifade etti. TSM Korosunun yeni dönemde Şef Aygül Tutu yönetiminde çalışmalarını sürdüreceğini belirten Başkan Esendemir, koroyu yeni isimlerle daha da güçlendirmeyi hedeflediklerini vurguladı. Esendemir, Türk Sanat Müziğine ilgi duyan tüm basın çalışanlarının ve yakınlarının da koroya katılmasını beklediklerinin de altını çizdi. Esendemir koronun yeni dönemde de bir birinden güzel konserlerle adından söz ettireceğini bildirdi.

ÇGC Türk Sanat Müziği Korosu yeni Şefi Aygül Tutu da gazeteciler korosunu çalıştırmaktan büyük heyecan duyduğunu ifade etti. Müstesna sazlar eşliğinde yeni dönem çalışmalarına başladıklarını kaydeden Şef Aygül Tutu, Türk Sanat Musikisinin en güzel eserlerini repertuarlarına aldıklarını kaydetti. Şef Aygül Tutu, TSM Korosunun daha önceden olduğu gibi Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni en güzel şekilde temsil edeceğini vurguladı.

ÇGC Türk Sanat Müziği Korosu, daha önceden olduğu gibi Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin Gazeteci Mustafa Gümüşdamla Caddesi Öğretmenler Sitesi’nde bulunan idari binasında her pazartesi günü saat 18.30’da çalışmalarını sürdürüyor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590