Çü İletişim Fakültesi’nde “sanatı Okumak” Semineri

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) İletişim Fakültesi bu hafta yazar, şair ve psikolojik danışman Ersun Çıplak’ı “Sanatı Okumak” konulu seminerle konuk etti.İletişim Fakültesi öğrencilerinin ilgiyle dinlediği Ersun Çıplak, yaşam deneyimleri...

banner491
Çü İletişim Fakültesi’nde “sanatı Okumak” Semineri
banner567
Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) İletişim Fakültesi bu hafta yazar, şair ve psikolojik danışman Ersun Çıplak’ı “Sanatı Okumak” konulu seminerle konuk etti.

İletişim Fakültesi öğrencilerinin ilgiyle dinlediği Ersun Çıplak, yaşam deneyimleri ile birlikte şiirin tarihsel sürecini, tarihe ışık tutmadaki önemini, şiirsel söylemin insan algısı üzerine, sosyal, politik ve ekonomik hayata olan etkisini anlattı. Homeros Destanı’ndan, Sezai Karakoç şiirlerinden ve daha birçok yazar, şair ve sanatçıdan örnekler veren Çıplak, aynı zamanda sanat terapisi ile ilgili yaptığı çalışmalarını da geleceğin iletişimcileriyle paylaştı.

Söyleşi sonunda, ÇÜ İletişim Fakültesi İletişim Bilimleri Bölümü öğrencileri ile birlikte öğretim üyeleri Prof. Dr. Nurçay Türkoğlu ve Yrd. Doç. Dr. İlker Özdemir, Ersun Çıplak’a teşekkür belgesi takdim etti. İletişim semineri toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535