Yaşar Kemal Yürüyüş ve Koşu Parkuru’na yeni çehre

Adana Büyükşehir Belediyesi, kent halkının spor yapıp, oksijen depoladığı Seyhan Nehri kıyısına daha estetik bir görünüm kazandırmak için çalışmalara başladı.Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Seyhan Nehri’nin Yüreğir yakasındaki...

banner491
Yaşar Kemal Yürüyüş ve Koşu Parkuru’na yeni çehre
banner567

Adana Büyükşehir Belediyesi, kent halkının spor yapıp, oksijen depoladığı Seyhan Nehri kıyısına daha estetik bir görünüm kazandırmak için çalışmalara başladı.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Seyhan Nehri’nin Yüreğir yakasındaki Yaşar Kemal Yürüyüş ve Koşu Parkuru’na yeni çehre kazandırmak için harekete geçti. Dilberler Sekisi’nin karşı kıyılarında, okaliptus ormanının hemen yanındaki 2,5 kilometrelik yürüyüş, koşu ve bisiklet parkurunda dekoratif ışıklandırma, kaldırım düzenlemesi, zemin yenilemesi ve spor aletlerinin montaj çalışmaları başladı.

Peyzaj mimarlarının gözetiminde çalışma yapan ekipler, 2,5 kilometrelik parkurda dekoratif ışıklandırma direkleri monte edip, yürüyüş yollarına yeni agrega sererek iyileştirdi. Kondisyon arttırmak isteyen vatandaşlar için uygun yerlere spor aletlerinin montajına başlayan ekipler, kaldırım düzenlemelerine de start verdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner592

banner590

banner591