AK Parti İl Başkanı Yurdunuseven, mahalle temsilcileri ile bir araya geldi

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Merkez İlçe mahalle yönetimleri ve üyeleri ile yaptığı toplantıda, teşkilatın öneminin mahallelerden başladığını söyledi.AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Merkez İlçe...

banner491
AK Parti İl Başkanı Yurdunuseven, mahalle temsilcileri ile bir araya geldi
banner567

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Merkez İlçe mahalle yönetimleri ve üyeleri ile yaptığı toplantıda, teşkilatın öneminin mahallelerden başladığını söyledi.

AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Merkez İlçe Mahalle yönetimleri ve üyeleri ile bir araya geldi. İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven burada yaptığı konuşmada, “Teşkilatımızın bütün kademeleri bizler için çok kıymetlidir. Mahalle temsilcisi kardeşlerim, sizler mahallelerinizde olduğunuz için, herkesi tanıyor kimin ne sıkıntısı var, sorunu var, ihtiyaç sahibi mi değil mi hepsini biliyorsunuz. Sizlerin bizlere sahadan getirdiği bilgi akışı ile bizler daha iyi besleniyor, eksiklerimizi gideriyoruz. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan teşkilatlara büyük önem veriyor. Zaten kendisi de teşkilattan gelmiş bir kişi. Cumhurbaşkanımız teşkilatın önemini 1994 yılındaki belediye başkanlığı seçiminde görmüştür. Teşkilatlanmanın önemi mahallelerden başlıyor” ifadelerini kullandı.

“Millet AK Parti’nin neferleri olan sizlere dua ediyor”

Yurdunuseven,“Kıymetli üyelerimiz AK Parti’nin gönüldaşları partimiz kurulduğu günden bugüne kadar Türkiye görmediği yatırımı ve hizmeti görmüştür. İnsanlar kullandıkları her yatırım için AK Parti’ye dolayısıyla AK Parti’nin neferleri olan sizlere dua ediyor ve bu hayır duaları da inanın birçok badireden kurtarıyor. Bakınız 15 Temmuz darbe girişimini atlattık. 249 şehit verdik 2500 civarında gazilerimiz vardı. Bugüne kadar yapılmış bütün darbe girişimleri darbecilerin lehine halkın aleyhine olmuştur. Bu da ülkeyi 50 - 60 yıl geriye götürmüştür. Bu darbe girişimi milletin duaları ve meydanlara inmesi ile atlatılmış bir girişimdir” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner618

banner625

banner612

banner590