Ahmet Taşkıran Ayrancı’ya Çıkarma Yaptı Foto Galeri: Ahmet Taşkıran Ayrancı’ya Çıkarma Yaptı

Yeniden Refah Partisi Karaman Milletvekili Adayı Ahmet Taşkıran Karamanlı siyasilerin unuttuğu her yere, en uzaktaki kişiden en yakındaki kişiye kadar ulaşmaya ahdetti.

28. Dönem Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sadece iki gün kalmasına rağmen Karaman Milletvekili adayı Ahmet Taşkıran birçok siyasinin uzak yada ziyaret etmeye dahi değer görmediği her bir kapıyı tek tek çalmaya gönülleri fethetmeye devam etti.

"YENİDEN REFAH PARTİSİ, UZAK YAKIN DEMEDEN HER YERE ULAŞIYOR"

Bütün gününü Ayrancıya ve en uç noktadaki köyüne varana kadar her bir kapıyı çalmaya adayan Taşkıran, çaldığı her kapının ardından büyük bir teveccühle karşılandı. Vatandaşların gözünde Milli görüş davasının özlemini gören Taşkıran, "Bizler üzerimize düşeni yaptık, artık karar sizlerin. İnşallah sayenizde milli görüş davasını meclise taşıyacağız" diyerek vatandaşların desteğini istedi.

Ayrancıyı karış karış dolaşan Taşkıran, Ayrancı semt pazarı ve Ayrancı esnafları başta olmak üzere Divle (Üçharman) Köyü, Kıraman Köyü, Berendi Köyü, Akpınar Köyü, Kayaönü Köyü, Pınarkaya (Divaz) Köyü, Büyükkoraş Köyü, Kavaközü Köyü, Yarıkkuyu Köyü, Buğdaylı Köyü ve Çat Köyü olmak üzere ziyaret edilmedik köy, çalmadık kapı bırakmadı.

Vatandaşlardan aldığı övgü karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Taşkıran "İnşallah zafer haktır ve yakındır" diyerek ziyaretlerini tamamladı.