Ahmet Taşkıran Gönülleri Fethetti Foto Galeri: Ahmet Taşkıran Gönülleri Fethetti

Yeniden Refah Partisi Karaman Milletvekili Adayı Ahmet Taşkıran çalınmadık kapı bırakmamaya, alınmadık gönül bırakmamaya ahd etti.

28. Dönem Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sadece iki gün kaldı. Milletvekili adayı Ahmet Taşkıran her bir kapıyı tek tek çalmaya gönülleri fethetmeye devam etti.

TAŞKIRAN; "İNŞALLAH ZAFER HAKTIR VE YAKINDIR"

Karaman'ın bütün köylerini tek tek ziyaret eden ve kendini her bir kapıyı çalmaya adayan Taşkıran, çaldığı her kapının ardından büyük bir teveccühle karşılandı. Vatandaşların gözünde Milli görüş davasının özlemini gören Taşkıran, "Bizler üzerimize düşeni yaptık, artık karar sizlerin. İnşallah sayenizde milli görüş davasını meclise taşıyacağız" diyerek vatandaşların desteğini istedi.

Bütün köyleri karış karış dolaşan Taşkıran, Dağkonak Köyü, Aşağı Kızılca Köyü, Yukarı Kızılca Köyü ve Kalaba Köyü olmak üzere ziyaret edilmedik köy, çalmadık kapı bırakmadı.

Vatandaşlardan aldığı övgü karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Taşkıran "İnşallah zafer haktır ve yakındır" diyerek ziyaretlerini tamamladı.