Ahmet Taşkıran ve Milli Görüş'e Teveccüh Artarak Devam Ediyor Foto Galeri: Ahmet Taşkıran ve Milli Görüş'e Teveccüh Artarak Devam Ediyor

Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı ve 28. dönem milletvekili seçimlerine bir an duraksamadan çalışan Taşkıran Mermer sahibi Ahmet Taşkıran ve ekibi köy köy, ilçe ilçe ziyaretlerine devam ediyor.

İnandığı davada çalışmalarına durmadan devam eden Taşkıran Galericiler sitesi ziyaretinin ardından soluğu Kızılkuyu, Özyurt ve Akarköy'de aldı. Attığı her adımda vatandaşlar tarafından Milli Görüşün özlemiyle karşılanan Taşkıran "Zafer haktır ve yakındır" diyerek "gönüllerdeyiz, sıra mecliste mesajını" verdi.

Milli Görüşe duyulan özlem ve yılların Taşkıran Mermer sahibi Ahmet Taşkıran samimiyeti, Cumhur İttifakına ve Yeniden Refah Partisine olan yaklaşımı daha da perçinledi. İçimizden biri, elinden emekli bir vekil istiyoruz diyen vatandaşlar, Ahmet Taşkıranı bağrına bastı. Seçim zamanı değil, geçim zamanı da halkla iç içe olan Taşkıran, Milli Görüş'ü meclise sokarak vatandaşlarımızın tüm sorunlarına çözüm olacağız inşallah diyerek, halkı kucakladı.

Her fırsatta vatandaşlarla bol bol sohbet eden Taşkıran vatandaşın derdiyle dertlenip, görülen bütün sorunlara ürettikleri projeler ile bir bir çözüm sunacaklarını söyledi.

Yeniden Refah Partisi Karaman Milletvekili adayı Ahmet TAŞKIRAN ve beraberindeki yöneticiler Kızılkuyu, Özyurt ve Akarköy'de vatandaşların taleplerini dinledikten sonra köylerden ayrılarak yeni çalışmalarına doğru yol aldılar.