Ahmet Taşkıran'ı Teveccühle Karşıladılar Foto Galeri: Ahmet Taşkıran'ı Teveccühle Karşıladılar

Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı ve 28. dönem milletvekili seçimleri kapsamında Yeniden Refah Partisi çalışmalara son sürat devam ediyor.

Yeniden Refah Partisi Karaman Milletvekili Adayı Taşkıran Mermer Sahibi Ahmet Taşkıran seçim çalışmaları kapsamında bir takım ziyaretlerine devam etti. Süt Üreticileri Birliği ve Başkan  Yiğit Dorla'yı ziyaret eden Taşkıran, daha sonra Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ve Başkan Ali Dorla'yı ziyaret etti.

Akabinde Kırmızı Et Üreticileri Birliği ve Başkan Ali Gülcan'ı ziyaret eden Taşkıran ve beraberindeki Yeniden Refah Partisi yönetimi son olarak Mali Müşavirler Odası ve Başkan Ali Ankaralı'yı ziyaret etti.

“ZAFER HAKTIR VE YAKINDIR"

Kendisi de esnaf olan (Taşkıran Mermerin sahibi) Taşkıran, esnafın derdini çok iyi bildiğini, meclise adım atar atmaz tüm projelerini hayata geçirerek esnafın dertlerine bir bir çözüme kavuşturacağını dile getirdi. Ziyaret ettiği odalardan ve başkanlarının teveccühle karşıladığı Taşkıran, "Zafer haktır ve yakındır inşallah" diyerek ziyaretlerini tamamladı.