AK Parti Gençlik Kolları tarafından düzenlenen bu Cumartesi günü, Gökçe Çamlığı mesire alanında gerçekleştirilecek olan etkinlikte yüzlerce genç bir araya gelecek. AK Parti Karaman Milletvekili Av. Selman Oğuzhan Eser, milletvekili adayları Osman Sağlam ve Fatma Coştu’nun yanı sıra AK Parti İl teşkilatı ve genç seçmenler katılacak.

Paintball, voleybol, gibi spor aktivitelerinin yanı sıra yemek ikramlarının da olacağı programda gençler müzik gösterileri ile gündelik yaşamın stresinden uzak kalarak eğlenceli bir gün geçirecek.  

Konu ile ilgili AK Parti İl Teşkilatından yapılan açıklamada; “ 29 Nisan 2023 Cumartesi günü Gökçe Çamlığı mesire alanında milletvekilimiz ve milletvekili adaylarımızın da katılımlarıyla düzenleyecek olduğumuz programa  tüm gençlerimiz davetlidir. Programa katılmak isteyenler için Pancar Kavşağı, Pîri Reis Heykeli yanında bulunan seçim irtibat ofisimiz önünden saat 10.00’da otobüs kaldırılacaktır. Programa katılmak isteyenlerin 0545 319 53 07 no lu telefon numarasını arayarak irtibata geçmelerini rica ederiz” denildi.