AK Parti 1 Mayıs İşçi Bayramında Basın Emekçileri ile Bir Araya Geldi Foto Galeri: AK Parti 1 Mayıs İşçi Bayramında Basın Emekçileri ile Bir Araya Geldi

Tertip edilen kahvaltı programına AK Parti İl Başkanı Murat Öztürk ve SKM Başkanı Nazmi Ünlü ile milletvekili adayları Selman Oğuzhan Eser, Osman Sağlam ve Fatma Coştu katıldı.

Karaman’da faal olan basın mensuplarının yoğun katılımı ile sohbet havasında geçen toplantı AK Parti İl Başkanı Murat Öztürk’ün selamlama konuşması ile başladı. Seçim sürecinde yoğun çalışma içerisinde olan gazetecilere teşekkür ederek sözlerine başlayan AK Parti İl Başkanı Murat Öztürk, gazetecilerin zor şartlarda sürdürdükleri çalışmaların seçim döneminde daha da arttığına vurgu yaparak basın emekçilerine teşekkür etti. Seçim sürecinde eski yeni tüm teşkilat mensupları ile birlik beraberlik içerisinde çalıştıklarını belirten Öztürk bu birlikteliğin sahada olumlu karşılandığını söyledi.

Milletvekili adaylarının konuşması ile süren toplantıda gazetecilerin sorularını yanıtlayan adaylar Karaman’da oldukça seviyeli şekilde geçen seçim sürecinin bir değerlendirmesini yaparak önümüzdeki son iki haftanın önemine vurgu yaptılar. Yapılan saha çalışmalarının neticelerinden oldukça memnun olduğunu söyleyen adaylar, AK Parti’nin Karaman’da üç milletvekilini çıkaracağına olan inançlarının sağlam odluğunu ifade ettiler.

Basın mensuplarının isteği üzerine kahvaltı mekânından topluca yeni stadı gezmeye giden topluluk orada da yapımı son aşamaya gelen stat hakkında bilgiler aldılar.

Toplu fotoğraf çekimi ile program son buldu.