AK Parti Karaman milletvekili adayları Selman Oğuzhan Eser, Osman Sağlam, Fatma Coştu ve İl Başkanı Av. Murat Öztürk, yoğun seçim çalışmaları sırasında gösterdikleri katkılardan dolayı Karaman halkına teşekkür ettiler.

Seçim sürecinde büyük bir coşku ve motivasyonla çalışan adaylar ve il başkanı, Karaman halkının güveni kazanmak için var güçleriyle gayret gösterdiler.

AK Parti Karaman teşkilatı seçim çalışmaları boyunca kapı kapı dolaşarak vatandaşların sorunlarını dinledi, ihtiyaçlarına çözüm bulmak için projelerini anlattı.

Yoğun ve tempolu bir seçim çalışmalarının ardından adaylar ve il başkanı, Karamanlıların gösterdiği destek ve ilgiye minnettar olduklarını ifade eden kısa videolar ile Karaman halkına teşekkür ettiler.

AK Parti Karaman Milletvekili adayı Av. Selman Oğuzhan Eser, teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi:

Geçtiğimiz 5 yıl boyunca Karamanımızın taşına, toprağına, insanına hizmet ettik. Önümüzdeki 5 yıl içinde de Allah nefes verirse hizmet etmeye devam edeceğiz. Her zaman şunu söyledik; Şehirde yaşamak yetmiyor, şehri yaşamak gerekiyor. Biz insanımızın acısını, tatlısını her şeyini paylaştık ve Karamanımızla kader birliği yaptık. 14 Mayıs günü de hem şahsımıza hem de Cumhurbaşkanımıza olan desteğinizi bekliyoruz.

AK Parti Karaman Milletvekili adayı Osman Sağlam, teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi:

Merhaba, Karamanımızın güzel insanları, hemşerilerim; bugüne kadar Karaman’ın dağında, bağında, ovasında, Taşeli bölgesinden merkezinde bize vermiş olduğunuz güzel desteklerden dolayı, samimi desteklerinizden dolayı sizlere çok çok teşekkür ediyoruz. İnşallah 14 Mayıs sabahı bize bu desteklerinizin artarak devam edeceğine inanıyorum. Türkiye yüzyılını o gün birlikte başlatacağımıza inanıyorum. Size sayı, sevgi ve muhabbetlerimi arz ediyorum. Allah’a emanet olun.

AK Parti Karaman Milletvekili adayı Fatma Coştu, teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi:

Kıymetli hemşerilerim; ben AK Parti Karaman milletvekili adayı Fatma Coştu. Partimizin ilk kadın vekil adayı Karamanımızın en genç vekil adayıyım. Yaklaşık 1 buçuk aydır seçim çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Bu süre zarfında bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadığınız için ve seçim çalışmalarında bizlere göstermiş olduğunuz samimiyet, ilgi, alaka ve destek için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. 14 Mayıs’a saatler kaldı. Bugüne kadar bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz değerli hemşerilerimizden şimdi bir kez daha destek istiyoruz. Varlığınız bizlere güç ve heyecan katıyor. İyi ki varsınız hep var olun.

AK Parti Karaman İl Başkanı Av. Murat Öztürk, teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi:

Değerli hemşerilerim yaklaşık 45 gündür milletvekili adaylarımızla Karaman’da tüm ilçelerimizi, mahallelerimizi, köylerimize ziyaretler gerçekleştirdik. Biz bu ziyaretlerde gördük ki milletimiz her zaman olduğu gibi feraset sahibidir. Bunu açık bir şekilde dile getirdiklerine şahit olduk. Her zaman devletimizin milletimizin yanında olduğunu açık bir yüreklilikle ifade etmişlerdir. Biz milletimize her zaman teröre destek verenlere karşı olmuştur. Teröre destek verenlerin açık tehditlerine hiçbir zaman boyun eğmediğini sahada açık bir şekilde gözlemledik. Devletimizin aynı zamanda esnaf, memur, çiftçi, emekliye sosyal haklar yönünden yapmış olduğu iyileştirmelerinde sahada memnuniyetle karşılandığını biz gözlemliyoruz. AK Parti ve cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bu millet her zaman güvenmiştir. Bizler de bu güveni hiçbir zaman boşa çıkartmadık. Ben bu düşüncelerle tüm hemşerilerime saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum. Teşekkür ediyorum, sağ olun.